piątek, 3 lutego 2017

SERUM DO RZĘS ORAZ BRWI LILASH - EFEKTY PO 3 MIESIĄCACH | SERUM FOR EYELASHES AND EYEBROWS LILASH - EFFECTS AFTER 3 MONTHS

Cześć dziewczyny! | Hi girls!

Trzy miesiące temu przyszła do mnie paczka od firmy Lilash, o której pisałam w tym poście - klik. W paczce znajdowało się między innymi serum do rzęs, które stosowałam osobiście oraz serum do brwi, które stosowała moja przyjaciółka. Moje brwi są gęste, grube, czarne i naprawdę bardzo ich dużo, muszę je co chwilę regulować (nie jest to najprzyjemniejsza czynność na świecie) dlatego nie chciałam się dobijać taką odżywką. Za to odżywkę do rzęs testowałam z przyjemnością :)! Dzisiaj przychodzę do Was z efektami po trzech miesiącach sumiennego używania produktów.

I got a package from Lilash three months ago. I wrote a post about it HERE. Inside the package I found a serum for eyelashes and a serum for eyebrows. I was using the serum for eyelashes while my best friend was using the serum for eyebrows. Today I'm coming back with the results of using those products.

Zanim przejdę do zdjęć, opiszę sposób stosowania oraz zachowanie się serum.

Before I go to the pictures I will describe how to use those serum.

Serum do rzęs jak i do brwi nakładałyśmy codziennie przy wieczornej pielęgnacji przez trzy miesiące. Nie ominęłyśmy ani jednego dnia. Jeżeli chodzi o wydajność odżywek, starczyły nam one na idealnie 3 miesiące używania.

We were using serum for eyelashes and for eyebrows everyday with the evening care. It took 3 months. We didn't skip a single day. Serum perfectly ended after 3 months.

Aplikacja była bardzo prosta i przyjemna. Kiedy trafiłam sobie niechcący pędzelkiem w oko, nic mnie nie szczypało ani nie piekło oraz nie zauważyłam żadnych zaczerwień i podrażnień. Odżywka jest całkowicie bezpieczna dla oka.

Application was pleasant and easy. When I put the bursh in the eye I didn't feel pain and the inflammation didn't appeared.

No to czas na pokazanie efektów: | Results:


Moje rzęsy przed i po. | My eyelashes before and after.
Brwi mojej przyjaciółki przed i po. | My friend's eyebrows before and after.


Jest różnica, prawda? :) Jestem ZACHWYCONA działaniem obydwu serum. Efekty zwalają z nóg. Oczywiście nie są to najtańsze produkty, ponieważ za jedno serum płacimy ok. 300 zł, ale moim zdaniem efekty są tego warte.

Can you see the difference? I definitely yes! I'm delighted! The work of both serum is incredible. Those products aren't cheap becouse for one serum we pay about 60 € but in my opinion it's worth this money.

Myślę, że efekty są widoczne i nie trzeba więcej mówić na ten temat. Ja osobiście polecam te produkty z czystym sumieniem!

I think that the results are visible and it's no more words about it. Personally, I really recommend those products with a clear conscience!

Pozdrawiam,       Kisses,
Włosopasjatka |   Włosopasjatka

2 komentarze :

  1. Efekty super, ale cena kosmiczna. Są dobre produkty w o wiele niższej cenie, które działają podobnie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE