niedziela, 26 lutego 2017

ALKALIZACJA ORGANIZMU - CO TAK NAPRAWDĘ ODKWASZA, A CO ZAKWASZA

Cześć dziewczyny!

Jakiś czas temu postanowiłam wybrać się na siłownię, aby się trochę poruszać, ponieważ w zimie moja aktywność spada prawie do zera. Jak wiadomo, intensywny trening mocno zakwasza organizm. I tutaj pojawia się pytanie, jak go odkwasić? Zawsze byłam przekonana, że ciepła woda z cytryną i miodem da mi pożądany efekt, jednak bardziej wczytałam się w to, co praktykowałam od dawna, ponieważ lubiłam pić po prostu taką wodę nie tylko w celu odkwaszenia organizmu. Jak bardzo się myliłam? Zapraszam do czytania dalej.


Właściwie z błędu wyprowadziła mnie moja mama, która zapytała co robię, kiedy do szklanki wody z cytryną dodałam sobie miodu. Przecież robiłam tak jak lat. Myślałam, że taka mieszanka świetnie działa na organizm, zwłaszcza alkalizującą. Jaka jest prawda? To właśnie MIÓD ZAKWASZA nasze organizmy dziewczęta. Solo dodana CYTRYNA ODKWASZA organizm, to jest fakt, ale jeśli tylko dodamy do naszej szklanki z tym owocem miodu, to nasz napój robi się neutralny i nie da efektu, jakiego oczekujemy.

Nie wiem dlaczego nie wgłębiłam się w ten temat wcześniej, ale na szczęście już wiem jak jest. Aktualnie piję już wodę z samą cytryną i nic do niej innego nie dodaję. Powiem Wam, że wreszcie widać rezultaty, których zawsze oczekiwałam. Do tego po wypiciu takiej ciepłej szklanki wody z dodatkiem cytryny cały dzień czuję się świetnie :).

Tutaj LISTA PRODUKTÓW ODKWASZAJĄCYCH I ZAKWASZAJĄCYCH ORGANIZM:
Pozdrawiam,
Włosopasjatka

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE