środa, 2 listopada 2016

PACZKA Z USA OD LILASH! | PACKAGE FROM USA FROM LILASH

Cześć dziewczyny! | Hi girls!

Dzisiaj przychodzę do Was z postem dotyczącym współpracy z marką LiLash. Już od bardzo dawna chciałam wypróbować jakiejś odżywki do rzęs, która stworzy z moich wachlarz ale nie potrafiłam się zdecydować na żadną. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam właśnie serum do brwi owej firmy. Bardzo się cieszę, że mogę wypróbować właśnie ten produkt, ponieważ oglądając efekty u innych dziewczyn wiążę z nią duże nadzieje.

Today my post is about cooperation with LiLash. I have wanted to try conditioner for eyelashes for a long time. Searching, I found this cosmetics brand. I'm really excited about this product. The effects of the other girls are amazing. I hope that results for me will be just as good.


W paczce znajdowało się takie piękne firmowe pudełko, którego środek mnie zachwycił.

Inside the package there was a beautiful box with the incredible interior.


Znalazła się tam odżywka do rzęs oraz do brwi, a także śliczne lusterko.

I found serum for eyelashes and eyebrows there with the pretty mirror.


Moje serum do rzęs ma pojemność 2.0 ml, natomiast odżywka to brwi ma 3.0 ml, które mają wystarczyć na 3 miesiące stosowania. Koszt takiej odżywki do rzęs wynosi ok. 300 zł i koszt odżywki do brwi jest taki sam.

My serum for eyelashes contains 2.0 ml of product and costs €72. While serum for eyebrows contains 3.0 ml of product and costs also €72. It may be sufficient for 3 months of application.


Opakowanie jest bardzo eleganckie.

Packaging is very elegant.


Lusterko jest dodatkiem, który sprawdzi się dobrze przy nakładaniu odżywek, ponieważ jest normalne oraz powiększające.

Serum do rzęs stosuję od wczoraj, więc o efektach dam Wam znać za 3 miesiące. Serum do brwi używa moja przyjaciółka, ponieważ moje i tak są gęste, a jej bardzo rzadkie, więc będzie lepiej widać rezultaty. Mam nadzieję, że produkty staną na wysokości zadania :).

The mirror is an addition which will be helpful to applying the conditioners because it is normal and magnifying.

I've been using the serum for eyelashes for first Nov. so I'm going to tell more about it for the three months. I gave serum for eyebrows to my friend because my eyebrows are thick while she has sparse. So the results will be more visible. I hope that conditioners will fulfill its promise.

Pozdrawiam,        Greetings
Włosopasjatka |   Włosopasjatka8 komentarzy :

 1. WOW! Dostać taką paczuszkę to jak marzenie! <3 Bardzo nam się podoba, a zawartość robi wrażenie ;) Buziaki kochana ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, jak się sprawdzą. Oby jak najlepiej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja aktualnie używam LashVolution już dwa miesiące i kilka obcych osób niezależnie od siebie stwierdziło, że moje rzęsy są w świetnym stanie :) tak więc wierzę w odżywki do rzęs! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe jak się sprawdzą, ale cena jest dla mnie zaporowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. oo ciekawa jestem efektu. ja obecnie stosuję Long4Lashes :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE