niedziela, 29 maja 2016

RELACJA ZE SPOTKANIA BLOGEREK W RYBNIKU 14.05.2016

Cześć dziewczyny!

Późno zabieram się do napisania posta dotyczącego spotkania blogerek, które odbyło się 14 maja 2016 w Rybniku, ale wreszcie mam czas porządnie do tego przysiąść i opisać naprawdę cudowne spotkanie.

Odbyło się ono w Cafe Bosco oraz zostało zorganizowane przez dwie cudowne dziewczyny, które miałam przyjemność poznać, a mówię tu o: Izie i Edycie.

Nie miałam problemu z dojazdem na miejsce, ale jak to ja (z moją orientacją w terenie, a raczej z jej brakiem) zgubiłam się na obrzeżach rynku. Zadzwoniłam do przemiłej Izy, która wcześniej w e-mailu podała na moje szczęście swój numer i poprosiłam aby po mnie wyszła. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że stałam centralnie przed wejściem do budynku, gdzie znajdowała się kawiarnia. No nic, ta to już u mnie bywa. ;)

Weszłam, przywitałam się z blogerkami, które przyszły przede mną oraz poczekałyśmy jeszcze na resztę dziewczyn i przeszłyśmy do zamówienia :).


W menu było tyle wspaniałości, że ciężko było wybrać na co ma się ochotę, ale ostatecznie podjęłyśmy dobre decyzje :D.

Podczas oczekiwania na nasze zamówienia Iza z Edytą rozdały nam identyfikatory, które miałyśmy ozdobić czymś, co kojarzy się z nami. Następnie wszystkie opowiedziałyśmy kilka faktów o sobie - kim jesteśmy, czym się interesujemy poza prowadzeniem bloga.


Kiedy przyszły nasze zamówienia, zabrałyśmy się do ich konsumowania. Podczas tego rozmawiałyśmy na wiele tematów (okazało się, że jestem najmłodsza z towarzystwa, ale wcale tego nie czułam, bo atmosfera na spotkaniu była naprawdę miła :)). W końcu przeszłyśmy do rozmowy o naturalnej pielęgnacji i Agnieszka, która jest nie tylko blogerką, ale i dermokonsultantką firmy Sylveco zaczęła opowiadać nam o ich wspaniałych produktach oraz zastosowaniach.


Cała prezentacja była bardzo, bardzo ciekawa. Dowiedziałyśmy się więcej o kosmetykach Sylveco, Biolaven oraz Vianek.
Urzekły mnie zapachy kosmetyków Vianek oraz najbardziej winogronowy zestaw Biolaven. Stwierdziłam, że muszę mieć całą gamę produktów z tej serii i na pewno się w nią zaopatrzę za jakiś czas!

Agnieszka zmierzyła również nasz poziom nawilżenia skóry, nad którym muszę poważnie popracować...


I nasze wspaniałe organizatorki:Dostałyśmy również wspaniałości, które przyniosła nam Agnieszka od firmy Sylveco:


Niespodziankę zrobiły również nasze organizatorki, które również miały upominek dla jednej z blogerek. Oddałyśmy nasze identyfikatory do losowania i nasza Madzia, która zrobiła te wszystkie cudowne zdjęcia wylosowała jedną z nas. I ku mojemu zaskoczeniu byłam to ja! Kiedy padło moje imię naprawdę się zdziwiłam, ponieważ nigdy nic nie wygrałam i nawet nie pomyślałam, że mogę to być ja. Naprawdę bardzo się ucieszyłam i długo nie umiałam dojść do siebie :D.Izie oraz Edytce naprawdę jeszcze raz bardzo dziękuję :).

Oto jeszcze nasze wspólne zdjęcie:W spotkaniu wzięły udział:


Edyta (organizatorka) - http://kreconowlosaa.blogspot.com/

Magda - fotograf

No i ja - Marta :)


Bardzo dziękuję za to, że mogłam uczestniczyć w spotkaniu i bardzo miło spędzić czas oraz poznać cudowne dziewczyny! Było to moje pierwsze tego typu spotkanie i mam nadzieję, że nie ostatnie.

Pozdrawiam,
Włosopasjatka9 komentarzy :

 1. Świetnie spędzony czas :D Miłego testowania, gratuluję wygranej :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nikt nie nazwał mnie przemiłą... Dziękuję. <3 Cieszę się, że spotkanie uważasz za udane, że mogłam Cię poznać i że w końcu udało Ci się coś wygrać - nawet jeśli to taki bardzo mały upominek. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale nie mały, a wielki, bo od serca! Na pewno wiele osób Ci mówi, że jesteś przemiła, bo taka jest prawda :)).

   Usuń
  2. Jak najbardziej od serca. :) Właśnie nie. Najczęściej słyszałam, że jestem wyniosła, dumna albo "niezainteresowana". :P

   Usuń
  3. No coś ty! Pewnie od osób, które zazdrościły Ci, że jesteś taką pozytywną osóbką :).

   Usuń
 4. Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy!:*

  OdpowiedzUsuń
 5. To świetnie, że nadal organizowane są eventy także w mniejszym gronie :) miło wypróbować coś nowego wsród koleżanek z branży ^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE