poniedziałek, 18 stycznia 2016

SPOSÓB NA DOKŁADNE I SKUTECZNE WMASOWANIE OLEJU W SKÓRĘ GŁOWY + NAWADNIANIE ORGANIZMU

Cześć dziewczyny!

Wiem, dawno mnie nie było, przepraszam. Szkoła, matura, prawko i wszystko inne zabiera mi tyle czasu, że nie mam kiedy skupić się na własnych myślach. Postaram się poprawić i nadrobić :).

Zacznę od nawadniania organizmu. Taka krótka wzmianka, ponieważ dopiero zaczynam. Picie wody, przynajmniej 1,5 litra dziennie jest wskazane. Ja zazwyczaj zapominałam o tej ważnej czynności jak nawadnianie organizmu. Zainstalowałam aplikację, która o wybranych godzinach przypomina mi o wypiciu wody i tak oto już drugi dzień regularnie wypijam 2 litry dziennie :). Może to mało, ale już widzę poprawę w chęci do różnych czynności. Zobaczymy jak to będzie po miesiącu :).

Dobrze, teraz to, co interesuje nas bardziej, czyli sposób na wmasowanie oleju. Jest banalnie prosty i krótki lecz skuteczny. Obecnie testuję Castor Oil, który bardzo ciężko się nakłada. Wpadłam na pomysł, że nałożę go na TT, który jest przeznaczony do czesania włosów naolejowanych (mam dwa, jeden do olei, jeden do czesania nietłustych włosów). I zaczęłam masowanie. Jest to takie dwa w jednym, ponieważ nie dość, że olej jest dokładnie nałożony na skalp, to wykonujemy pobudzający i relaksujący masaż skóry głowy. Że nie wpadłam na to wcześniej :D.

A co u Was słychać nowego? :)

Pozdrawiam,
Włosopasjatka

7 komentarzy :

 1. Niedawno opuściłam się w piciu wystarczającej ilości wody, teraz staram się to nadrobić :) moja koleżanka niedługo przesyła mi odlewkę Castor Oil, wypróbuję Twoją metodę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też miałam tą aplikację "od wody", ale po pewnym czasie zaczęła mnie tylko denerwować :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł ! Ja jak kupię tt orginalny to mój biedronkowy będzie do olejowania ;D
  aaa co do wody to miałam aplikację która przypominała a teraz znowu zapominam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czasem potrafię wypić nawet 4 litry dziennie, ale oczywiście w domu, bo na uczelni zapominam o nawadnianiu :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja skóra głowy ostatnio stała się bardzo wrażliwa - więc niestety TT powoduje na niej czerwone plamy - taki sposób u mnie w najbliższym czasie nie przejdzie :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE