czwartek, 17 września 2015

PODSUMOWANIE I EFEKTY AKCJI: ZAPUSZCZAMY - DŁUGIE WŁOSY MAMY!Cześć dziewczyny!

Ponad miesiąc temu na moim blogu pojawiła się AKCJA ZAPUSZCZANIA WŁOSÓW tutaj, klik. W akcji wzięło udział 7 dziewczyn (w tym ja), z czego 5 przesłało mi swoje wyniki + ja. Więc mamy 6 przykładów łącznie :D.

Oto efekty miesięcznych kuracji:No powiem, że jestem pod wrażeniem tego, jak wartościowa i bogata jest nasza natura. Zwłaszcza patrząc na mój przyrost, jestem dumna. Stosowanie wszystkich sposobów jest jednak czasochłonne, jednak jak widac - efektywne. Aktualnie nie stosuję wszystkiego i może kolejny raz pozwolę sobie na to w ferie. Jednak na pewno nie zrezygnuję z eskperymentowania i doświadczeń. (Jeśli regularnie czytacie moje posty, to wiecie, że testuję picie skrzypokrzywy, wcierkę Nacomi oraz wcierkę Jantar :)).

Podsumowując - warto poświęcić trochę czasu i pokombinować oraz zgrać się z naturalnymi surowcami i dobrami ziemi, aby osiągnąć zwalające z nóg efekty i być z nich dumnym.

Gratuluję i dziękuję wszystkim dziewczynom, które zgodziły się mnie wesprzeć i wziąć udział w akcji. Walka o przyrost się opłaciła oraz pozytywne skutki nie ukazały się tylko na włosach :).

Pozdrawiam serdecznie,
Włosopasjatka

1 komentarz :

  1. Dziewczyny jesteście genialne! Podziwiam, zazdroszczę i życzę dalszej wytrwałości :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE