poniedziałek, 6 lipca 2015

ODDAM W DOBRE RĘCE :)

Na pewno wiele z was lubi testować jakieś nowości, które okazują się potem być totalną pomyłką dla typu włosów, które posiadacie. Wiele włosomaniaczek lubi również eksperymentować z kolorem i szukać "tego jedynego" (o tym jak dobrać dla siebie odpowiedni kolor farby do włosów, można zerknąć TUTAJ ). Właśnie jestem jedną z tych osób, którą dotknęły właśnie te dwa przypadki :). Oto moje kosmetyczne eksperymenty: 


Pierwszym produktem jest lekki rozjaśniacz w spray'u z Joanny:Użyłam go raz, kiedy chciałam nadać moim brązowym, farbowanym włosom jaśniejszy refleks (nadaje się do farbowanych jak i naturalnych kosmyków), ale teraz jest on mi zbędny, ponieważ aktualnie wolę siebie z głębokim brązem bez jasnego połysku.

Kolejnym produktem jest:
Srebrna płukanka do włosów, również z Joanny, która ma za zadanie nadać popielatego odcieniu włosom. Jest mi nie potrzebna, ponieważ chęć na blond już mi przeszła. Użyłam jej dwa razy.

No i ostatni to:


Jedwab do włosów CHI. Jakoś nie przypadł mi do gustu. Myślałam, że będzie działał podobnie jak Biosilk, ale moje włosy się z nim nie polubiły. Myślę, że sprawdzi się na włosach, które potrzebują mało silikonów.


Na razie to wszystko, jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś produktem, śmiało pisać na e-mail: miedzygwiezdna@op.pl lub miedzygwiezdna.interstellar@gmail.com

Jeśli macie kosmetyki, które nie sprawdziły się również u Was, możemy dokonać wymiany :)

Pozdrawiam gorąco!
(żeby nie powiedzieć upalnie-tak pogoda nas dopieszcza :)).

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE