poniedziałek, 29 czerwca 2015

KONKURS na fryzurę wakacyjną !

Kochane włosomaniaczki! 

Mam dla was KONKURS!

Do wygrania OLAPLEX No.3. - 15 ml 
"System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostkidwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dzięki zabiegowi Olaplex, znana celebrytka - Kim Kardashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury. Dla podtrzymania efektu opracowano produkt No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
Sposób stosowania: obfitą ilość produktu nakładamy na mokre (nieumyte wcześniej szamponem, jedynie dobrze zmoczone) i dobrze osuszone ręcznikiem włosy, które następnie przeczesujemy grzebieniem. Produkt pozostawiamy na minimum 10 minut lub dłużej. Następnie spłukujemy włosy i myjemy je szamponem i nakładamy odżywkę. W razie potrzeby można stosować częściej niż raz w tygodniu. "ZASADY KONKURSU:

1. Zrobienie wystrzałowej fryzury wakacyjnej, zrobienie zdjęcia oraz wysłanie mi na e-mail: miedzygwiezdna@op.pl lub miedzygwiezdna.interstellar@gmail.com , z krótkim, zabawnym i rymowanym wierszykiem o naturalnej pielęgnacji włosów,

2. Polubienie mojej strony na facebookuFB oraz zaobserwowanie mnie na instagramieINST,

3. Dodanie mnie do swoich kręgów (zaobserwowanie na blogu).

4. Ciekawe pomysły, kreatywność i co najważniejsze DOBRA ZABAWA!


5. Minimalna ilość uczestników 50 osób. 

Konkurs trwa od dzisiaj, czyli 29.06. do 15.07.


Zwycięzca, którego fryzura spodoba mi się najbardziej, dostanie ode mnie paczkę ze swoją odżywką OLAPLEX !

Zachęcam do czynnego udziału!

POWODZENIA!

2 komentarze :

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE