wtorek, 2 czerwca 2015

JAKĄ SZCZOTKĄ CZESAĆ WŁOSY?

Czyli jak w pełni oddałam się szczotce TANGLE TEEZER. 

Zacznę od opisu tego cudeńka :

"Takiej szczotki jeszcze nie było! Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie.
Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie i cicho zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!

Zalety Tangle Teezer:
♥ Rozczesuje (Ząbki radzą sobie z najbardziej splątanymi kosmykami),

♥ Zdrowa (nie narusza struktury włosów, co sprzyja ich zdrowiu),

♥ Masująca (masuje skórę głowy, co doskonale wpływa na cebulki włosów),

♥ Uniwersalna (Dla wszystkich dbających o włosy, do każdego rodzaju fryzur i włosów)"

Moja opinia:

Całkowicie zgadzam się z jej opisem. Kiedyś
 używałam zwykłych szczotek do włosów, zazwyczaj metalowych lub ewentualnie plastikowych, twardych. Zazwyczaj nie były porządnie rozczesane chociaż mordowałam je przez długo czas oraz więcej ich sobie wyrywałam. Nie wiedziałam, że wybór szczotki, którą traktujemy nasze kłaczki ma aż tak wielkie znaczenie. Mój pierwszy Tangle Teezer kupiłam pięć lat temu. Odtąd "życie" moich włosów uległo zmianie. Szczotka nie szarpie włosów, jest bardzo wygodna w trzymaniu dzięki kształtowi.Bardzo ją lubię. Niedawno chciałam zobaczyć jak moje włosy reagują na zwykłą szczotkę teraz. Więc wzięłam plastikowo-gumową szczotę do ręki i przejechałam po włosach. W połowie się zatrymała, musiałabym lekko szarpnąć żeby zjechać dalej. Więc z podkulonym ogonem wróciłam po moją Tangle Teezer i bezproblemowo, płynnym ruchem przejechałam po włosach. Szczotka jest dobra do użytku jeśli również chcemy czesać włosy na mokro, jednak ogólnie nie polecam czesania na mokro, ponieważ włosy są narażone bardziej na uszkodzenia. Moja pierwsza Tangle Teezer:Jak na tak długi okres codziennego użytku ( do tego nie jednorazowego) to wygląda całkiem nieźle. Ząbki są powykrzywiane, zwłaszcza te boczne, ale trzyma się dobrze. Kilka dni temu zamówiłam nową, która właśnie przyszła, bo stwierdziłam, że już czas na zmianę, ale tej nie wyrzucę w kąt, ponieważ uważam, że jest jeszcze dobra. Często ją myję, ponieważ czeszę olejowane włosy. Nie radzę kłaść jej ząbkami w dół, ponieważ również można uznać to za czynnik do wyginania ząbków.

Nowa:Jeszcze jej nie używałam, ale zamówiłam ten sam kształt z allegro. Uważajcie na podróbki. Prawdziwą Tangle Teezer da się łatwo rozpoznać. Wystarczy zerknąć czy literka T łączy się z literką A górną przedłużoną kreską literki T w wyrazie TANGLE oraz czy daszek literki T łączy się z literką E w wyrazie TEEZER. Jeśli tak, to znaczy, że produkt jest oryginalny. Kupujcie tylko z renomowanych firm, jeśli chodzi o kupowanie na internecie.

Posiadam też Tangle Teezer w kompakcie, jednak szczerze mówiąc bardziej przypadła mi do gustu zwykła wersja. Ta w kompakcie jest mała oraz mam wrażenie, że inaczej wykonana. Poza tym jest droższa. Jednak lepiej rozczesuje mi się włosy normalną wersją.

A wygląda ona tak:


Podsumowując, warto zainwestować w Tangle Teezer. Dla każdej włosomaniaczki powinien być to MUST HAVE

Pozdrawiam :)


0 komentarze :

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za podzielenie się ze mną swoją opinią. Na pewno za niedługo postaram się odpowiedzieć :)

TRANSLATE